Президент України заявив у зверненні до народу, що крах "Боїнга" є викликом для всього світу. Порошенко звинуватив у даній події сепаратистів, яких, за його словами, підтримує Росія.

Конфлікт в Україні загрожує міжнародній безпеці, заявив президент України Петро Порошенко у зв'язку з катастрофою літака малайзійської авіакомпанії "Боїнга 777". У зверненні до народу, опублікованому на сайті глави держави в ніч на 18 липня, Порошенко висловив "глибокі і щирі співчуття" родинам і близьким жертв катастрофи. 

"Сьогодні війна вийшла за територію України. Наслідки цієї війни вже докотилися до всього світу", - заявив український лідер. Він назвав аварію "Боїнга 777" терактом і звинуватив у його скоєнні проросійських сепаратистів. На доказ цього Порошенко повідомив, що один з сепаратистських лідерів "хвалився" збитим літаком у розмові "зі своїм російським куратором". Український президент висловив жаль з приводу того, що сепаратисти мають намір вивезти бортовий самописець до Москви. 

У повідомленні також говориться, що Порошенко провів телефонні розмови з президентом США Бараком Обамою, а також прем'єр-міністрами Малайзії та Нідерландів. Громадяни саме цих трьох країн найбільше постраждали в результаті катастрофи, наголошується в заяві.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх