Представник РНБО заявив, що Київ не володіє ні одним з самописців з малайзійського літака, що розбився на сході країни. Сепаратисти заперечують, що "чорні ящики" знаходяться у них.

Українська сторона не має в своєму розпорядженні ні одного з самописців з малайзійського авіалайнера, який розбився на сході країни, заявив у суботу, 19 липня, спікер інформаційного центру Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Андрій Лисенко

Також він зазначив, що рятувальники, яких сепаратисти пустили до місця аварії "Боїнгу", працюють під контролем озброєних людей. "Їх змушують збирати докази і передавати їм", - цитує слова Лисенко інтернет-видання "Українська правда". Лисенко також заявив, що "чорні ящики" сепаратисти зберігають у себе. 

Водночас прем'єр-міністр самопроголошеної "Донецької народної республіки" Олександр Бородай заявив, що самописці з малайзійського "​​Боїнга" як і раніше не знайдені. "У разі їх виявлення ми готові негайно передати їх експертам міжнародних організацій", - цитує його слова агентство "Інтерфакс".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх