Представники 57 держав-учасниць Організації з безпеки і співробітництва в Європі на засіданні Постійної Ради ОБСЄ, що пройшло у п'ятницю, 18 липня, у Відні прийняли декларацію з приводу трагічної авіакатастрофи малайзійського лайнера в Україні. Про це повідомляється на сайті ОБСЄ.

У документі висловлена ​​тверда підтримка зусиллям тристоронньої контактної групи (Росія, Україна, ОБСЄ) по "створенню умов для сталого припинення вогню, яке буде дотримуватися всіма сторонами, що покладе край насильству на східній Україні". Постійна рада також закликала до негайного, безпечного і надійного доступу до місця падіння спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та інших представників відповідних міжнародних організацій. Крім того, в декларації також міститься прохання до всіх жителів даного району: зберегти недоторканим місце аварії. 

Постійна рада також підтримала заклик проведення відкритого, прозорого і незалежного міжнародного розслідування в координації з Міжнародною організацією цивільної авіації (ICAO), а всі держави-​​учасники ОБСЄ мають підтримати ці дії і утриматися від будь-якого втручання в міжнародне розслідування, вказується в документі.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх