Проведення розслідування на місці падіння малазійського авіалайнера серйозно затруднено через пануючий там хаос і атмосфера залякування. Про це в суботу, 19 липня, заявили представники місії ОБСЄ, які працюють в зоні катастрофи. Експертів на кожному кроці супроводжують озброєні люди, багато з яких приховують свої обличчя.

"Проблема в тому, що місце катастрофи не оточене, як це прийнято у відповідних випадках. Будь-хто може туди увійти і можливо вийти з речовими доказами", - заявив представник Канади Майкл Боцюрків в інтерв'ю американській телекомпанії CNN. За його словами, сепаратисти досі не можуть визначитися з контактною особою. "Там немає однозначного командира", - пояснив Боцюрків. І це серйозно ускладнює пошук "чорних скриньок" "Боїнга 777", що розбився. Досі незрозуміло, де зараз знаходяться бортові самописці. "Ніхто не може дати відповіді на це питання. Це найбільша головоломка", - підкреслив канадець. 

Як пояснила журналістам у Донецьку офіційний представник ОБСЄ, навколо місця катастрофи тривають бойові дії. "Ми чули вибухи", - заявила вона. За словами представника місії, якщо дозволить обстановка, то в неділю, 20 липня, "вони знову спробують отримати доступ до місця падіння лайнера", повідомляє Deutsche Welle​​.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх