Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон увечері в неділю, 20 липня, поговорив по телефону з президентом Росії Володимиром Путіним. Як вказується в повідомленні прес-служби британського уряду, темою бесіди став збитий малайзійський авіалайнер.

Девід Кемерон, вказується в прес-релізі, чітко дав зрозуміти, що атака на цивільний літак абсолютно неприйнятна. "Докази наводять на думку, що проросійські сепаратисти були відповідальні" за цю атаку, підкреслюється в документі. При цьому, "прем'єр-міністр ясно дав зрозуміти, що якщо Росія хоче покласти провину на інших", то повинна представити переконливі і достовірні факти. Кемерон також підкреслив, що пріоритетним завданням є допуск експертів на місце катастрофи, щоб вони змогли ідентифікувати жертви і зібрати всі докази, необхідні для розслідування. 

Прем'єр-міністр Великобританії зазначив, що світова спільнота неодноразово закликала президента Путіна припинити підтримку сепаратистів і разом з рештою світу працювати над пошуком мирного вирішення української кризи. "Відмова Росії зробити це - зробила свій внесок у жахливу трагедію", - наголошується в заяві. 

Передати "чорні ящики" експертам 

Про необхідність припинити підтримку сепаратистів і сприяти досягненню конкретного прогресу у врегулюванні конфлікту в Україні, припинення вогню і звільнення заручників, про це говорив з президентом Володимиром Путіним і глава Франції Франсуа Олланд. Як повідомляє Єлисейський палац, ця телефонна розмова також відбулася в неділю, 20 липня. Олланд, також закликав російського лідера використати свій вплив на сепаратистів, щоб вони передали "чорні ящики" з малайзійського лайнера "компетентним органам влади" і перестали заважати розслідуванню авіакатастрофи.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх