Сьогодні видатний день для всієї України. Голова Верховної Ради Олександр Турчинов оголосив про розпуск депутатської фракції комуністичної партії України. Будемо сподіватися, що більше ми не побачимо в парламенті цієї, як сказав Олег Ляшко, "п'ятої колони Кремля". 

Турчинов сказав: "Як відомо, за результатами виборів до Верховної Ради сьомого скликання на підставі Регламенту Верховної Ради була сформована депутатська фракція Комуністичної партії України в кількості 33-х народних депутатів. Станом на 1 липня 2014 року ця фракція скоротилася до 23-х депутатів, що значно менше, ніж мінімальна кількість у фракції. У зв'язку з цим і на підставі ч.4 ст.60 регламенту, оголошую про розпуск депутатської фракції Комуністичної партії України у Верховній Раді сьомого скликання".

Одразу після цього оголошення він назначив перерву. Слова спікера української Верховної Ради про розпуск комуністів, депутати з інших партій та позапартійні сприйняли бурними аплодисментами. Таке рішення привело в гнів деяких з комуністів. 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх