Через тиждень після катастрофи малайзійського "Боїнга" в Україні австралійськими експертами виявлено новий досить великий уламок збитого лайнера і тіла жертв аварії. Про це в п'ятницю, 25 липня, повідомили австралійська газета Sydney Morning Herald і телекомпанія ABC.

Як вказується в повідомленні, новий уламок знайдений недалеко від інших. Це частина фюзеляжу, в якій збереглися крісла і ілюмінатори. Знахідку виявили експерти - два австралійських дипломата і судмедексперт. Вони не мали відповідного обладнання, яке б дозволило витягти тіла загиблих, передає Deutsche Welle

Експерти з Малайзії вважають причиною катастрофи став ракетний удар 

Водночас, як повідомив німецькому телеканалу ZDF представник місії ОБСЄ Майкл Боцюрків, малайзійські експерти, які працюють на місці падіння авіалайнера, дійшли висновку, що причиною катастрофи стала ракетна атака. Про це говорять сильно пошкоджені уламки літака. "Йдеться, зокрема, про три частини обшивки лайнера. Малайзійські експерти також дійшли висновку, що причиною цих отворів були металеві осколки, шрапнель від ракети", - заявив представник ОБСЄ.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх