Прем'єр-міністр Малайзії Наджіб Тун Разак заявив у неділю, 27 липня, що з сепаратистами на сході України досягнуто згоди про доступ міжнародної поліції на місце краху малайзійського "Боїнга-777".

"Я сподіваюся, що угода з Бородаєм забезпечить безпеку в регіоні, щоб міжнародні слідчі могли провести свою роботу", - цитує слова прем'єр-міністра Deutsche Welle

Угода з лідером самопроголошеної Донецької народної республіки передбачає, що поліцейських допустять на місце катастрофи, щоб "забезпечити захист міжнародних експертів". За словами прем'єр-міністра Малайзії, 30 липня з Куала-Лумпур в Україну вилетять майже 70 малайзійських поліцейських, які візьмуть участь у міжнародній місії. 

Нідерландські експерти виїхали на місце аварії 

Міністерство юстиції Нідерландів повідомило, що в неділю, 27 липня, з Харкова на місце краху малайзійського лайнера вирушили 30 нідерландських судексперта. Очікується, що вони прибудуть у Донецьку область в середині дня. Доступ експертів забезпечений завдяки угоді, укладеній між ОБСЄ та сепаратистами, повідомляє міністерство.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх