Під час антитерористичної операції у ході зіткнень між сепаратистами і українською армією на сході України в неділю, 27 липня, було вбито тринадцять чоловік, включаючи двох дітей у віці одного року і п'яти років. Про це повідомляє агентство AFP з посиланням на інформацію адміністрації міста Горлівка, розташованого на північ від Донецька і знаходиться під контролем сепаратистів з початку квітня.

Обстріл міста був проведений з системи залпового вогню "Град", цитує "Інтерфакс" міське управління Державної служби надзвичайних ситуацій (МНС) України. 

Кількість загиблих в Горлівці склало більше двадцяти чоловік. Повідомляється також про вибух, що прогримів недалеко від центрального пологового будинку, такі дані наводить "УНІАН". 

Центр Горлівки був підданий мінометному обстрілу після того, як сепаратисти попередили про інтенсивну стрілянину. Українська армія раніше звинувачувала сепаратистів у застосуванні систем залпового вогню "Град" в житлових районах з метою дискредитації військових сил України. 

Прес-центр АТО на своїй сторінці в Facebook назвав подію в Горлівці терактом.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх