Уряд Нідерландів висловився проти відправки в Україну міжнародної військової місії для забезпечення безпеки проведення робіт з пошуку останків жертв і транспортування уламків малайзійського "Боїнга-777".

Після термінового засідання уряду в Гаазі в неділю, 27 липня, прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте назвав таку місію "не реалістичною" і заявив, що Голандія поки не має наміру відправляти своїх громадян на схід України, повідомляє Deutsche Welle. Як обгрунтування, політик вказав на відновлення зіткнень між збройними проросійськими сепаратистами і українськими військовими, а також близькість місця краху лайнера до кордону з Росією. 

Марк Рютте повідомив, що поряд з Нідерландами також Австралія і Малайзія дійшли висновку, що члени місії можуть бути втягнуті у військовий конфлікт на сході України. Рютте підкреслив, що навіть обмежене проведення військової місії для надання можливості проведення робіт на місці аварії "Боїнгу" може призвести до ескалації конфлікту в Україні. 

Тим часом Нідерланди і Австралія мають намір продовжити домагатися надання доступу до місця аварії "Боїнгу" для міжнародних місій. З цією метою міністри закордонних справ цих країн 28 липня проведуть зустріч з українським урядом у Києві.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх