Барак ОбамаПрезидент США Барак Обама оголосив у вівторок, 29 липня, у Вашингтоні про посилення санкцій щодо Росії. За його словами, торгові обмеження в енергетичному, фінансовому та оборонному секторах російської економіки стануть "ще більш чутливі". При цьому Обама зазначив, що прийняті раніше штрафні заходи вже послабили і без того слабку російську економіку.

"Якщо Росія продовжить свій курс відносно української кризи, збиток для країни буде рости далі", - заявив американський президент. 

Аргументуючи посилення санкцій, Обама підкреслив, що "Росія і її представники в Україні", після "обстрілу" малайзійського авіалайнера упустили шанс брати участь у міжнародному розслідуванні інциденту. Крім того, на думку глави держави, Москва не використала "можливість дипломатичного рішення" українського конфлікту. 

Водночас президент США заявив, що не вважає нинішні відносини Вашингтона і Москви новою холодною війною. Він назвав напруженість між двома державами "дуже специфічною ситуацією". При цьому Обама запевнив, що не збирається переривати діалог з Росією, Україною і ЄС з питання врегулювання української кризи.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх