Президент Білорусії Олександр Лукашенко погодився з ініціативою української сторони зробити Мінськ місцем для проведення переговорів з врегулювання конфлікту в східній Україні. Таке рішення білоруський лідер ухвалив після телефонної розмови з президентом України Петром Порошенком, яка відбулася у вівторок, 29 липня.

Глава української держави попросив Лукашенка провести 31 липня в білоруській столиці зустріч "за участі всіх зацікавлених сторін", передає агентство "Інтерфакс"

За повідомленням прес-служби президента України, переговори тристоронньої контактної групи в Мінську повинні пройти за участі колишнього президента України Леоніда Кучми, посла Росії в Україні Михайла Зурабова і представника Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ). Київ має намір винести на порядок денний питання про звільнення всіх полонених, що знаходяться в руках сепаратистів із самопроголошеної Донецької народної республіки, і про гарантії допуску міжнародних експертів на місце аварії пасажирського літака "Малайзійських авіаліній".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх