Експерти міжнародної комісії, що розслідують обставини аварії малайзійського пасажирського літака "Боїнг 777" на сході України, отримають постійний безперешкодний доступ до місця падіння лайнера. Про це, повідомив у четвер, 31 липня, віце-прем'єр міністер України Володимир Гройсман.

Такої домовленості змогли дійти в Мінську учасники засідання міжнародної контактної групи "Україна - ОБСЄ - Росія". "Той коридор, який сьогодні перевірений місією ОБСЄ спільно з партнерами з Нідерландів та Австралії, буде підтримуватися", і там не будуть вестися жодні бойові дії, цитує слова Гройсмана кореспондент агентства УНІАН

Крім того, досягнута домовленість про те, що сепаратисти до 2 серпня передадуть міжнародним інспекторам вагон з речами жертв аварії "Боїнгу". "Ми вимагаємо, щоб речі були повернуті на територію, яка контролюється українськими військами, щоб передати ці речі комісії, що розслідує причини катастрофи. Але, на превеликий жаль, це не відбувається", - поскаржився український віце-прем'єр. 

У зустрічі в Мінську, крім офіційного представника голови Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) Хайді Тальявіні, брали участь екс-президент України Леонід Кучма і посол РФ в Україні Михайло Зурабов. За відомостями агентства ІТАР-ТАРС, в ній також брали участь "представники керівництва" самопроголошеної "Донецької народної республіки". 

Переговори в Мінську про врегулювання конфлікту на сході України продовжаться 1 серпня на рівні експертів.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх