Вчора, 1 серпня, представник прес-служби НАТО підтвердив інформацію американського телеканалу CNN про те, що нібито українська армія  у протистоянні з терористами на сході України застосувала балістичні ракети малої дальності, не пояснивши жодних деталей.

Представник НАТО тільки повідомив, що ця інформація заснована на даних розвідки США. Сполучені Штати поки не дали жодних коментарів. Йдеться про ракети класу "земля-земля" радіусу дії 100 кілометрів.

Київ спростував інформацію про використання Україною балістичних ракет 

Україна спростувала повідомлення американського телеканалу CNN. "Збройні сили України не використовують балістичні ракети під час антитерористичної операції", - таку заяву, 30 липня, зробив представник Ради національної безпеки і оборони України Андрій Лисенко агентству "Інтерфакс-Україна". За його словами, в Україні "достатньо озброєнь меншої потужності". Українські ЗМІ цитують також представника командування силовою операцією Олексія Дмитрашківского, який заявив, що в Україні "немає балістичних ракет". 

Тим часом, у ніч на суботу в ефірі програми "Шустер-Live" міністр оборони України Валерій Гелетей спростував інформацію про використання Україною балістичних ракет середнього радіусу дії. "В Україні немає таких балістичних ракет, про які говорять, їх немає в природі", - заявив міністр.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх