Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон в листі, направленому лідерам 27 країн НАТО і генсеку альянсу Андерсу Фогу Расмуссену, закликав переглянути довгострокові відносини з Росією. Про це в суботу, 2 серпня, повідомляє Deutsche Welle.

"Ми повинні визнати, що взаємодія, налагоджена в останні роки, в даний час неможлива через незаконні дії Росії поблизу кордонів з НАТО, і переглянути принципи, якими ми керуємося у відносинах з Росією", - вказується в листі. 

Британський прем'єр піддав принизливій критиці анексію Росією Криму і незаконне озброєння проросійських сепаратистів на сході України, а також реакцію Москви на крах малайзійського авіалайнера, збитого в небі над Донбасом. "На тлі шестимісячної російсько-української кризи ми повинні домовитися про довгострокові заходи щодо зміцнення нашої можливості швидко відповісти на будь-яку загрозу. Це заспокоїло б наших союзників, що побоюються за безпеку своєї країни, і зупинило б втручання Росії", - вказує британський прем'єр. 

Кемерон пропонує Північноатлантичному альянсу переглянути розклад військових навчань, побудувати низку нових інфраструктурних об'єктів, забезпечити завчасні поставки військового устаткування і припасів, а також збільшити число військовослужбових сил реагування НАТО до 25 тисяч чоловік.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх