Росія застерегла, прагнучу до Євросоюзу, Сербію від приєднання до введених Брюселем і Вашингтоном санкцій відносно Москви. В опублікованому в неділю, 3 серпня, інтерв'ю сербській газеті "Політика" керівник Федерального агентства РФ у справах СНД і міжнародної гуманітарної співпраці Костянтин Косачов заявив, що підтримавши ЄС, балканська країна "відмовиться від національної ідентичності, свого суверенітету та економічних інтересів".

За словами дипломата, подальше зближення з Росією дозволить Сербії розраховувати на "прямі інвестиції на суму в п'ять мільярдів доларів", а також на збільшення експорту своєї сільськогосподарської продукції. 

За інформацією Deutsche Welle, Бєлград відчуває тиск з боку ЄС у питанні приєднання до санкцій країн заходу проти Росії. При цьому сербське керівництво не дотримується рекомендацій Брюселя, посилаючись на тісні історичні зв'язки з Росією. Зокрема, міністр закордонних справ Сербії Івіца Дачич заявив, що його країна "не може вводити санкцій проти когось, хто більше і сильніше", ніж сама Сербія.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх