На територію харківського заводу імені Малишева вранці в неділю, 3 серпня, заїхала колона автомобілів, в тому числі один рефрижератор з тілами жертв катастрофи "Боїнга 777" у Донецькій області, повідомляє "Інтерфакс".

Незадовго до цього на завод прибули чиновники з харківської облдержадміністрації, співробітники МНС по Харківській області та представники нідерландської сторони. 

В одному з цехів підприємства обладнано майданчик, де міжнародні експерти будуть займатися розслідуванням причин аварії літака, ідентифікацією тіл загиблих та їх підготовкою для транспортування в Нідерланди.

Нагадаємо, пошук тіл триває. Однак, шукати тіла та уламки літака дуже важко, адже, саме в цій зоні тривають бойові дії, які заважають міжнародній групі експертів працювати. Коли вони закінчать свою місію вони також сказати не можуть. Працюють тільки тоді коли узгоджується договір про те, що в цій зоні не стрілятимуть. Однак, навіть по при домовленості терористи залякують експертів та ведуть себе дуже зухвало, не даючи працювати.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх