Глава австрійського енергетичного концерну OMV переконаний, що ЄС сам зацікавлений в "Південному потоці". "Європа викопає сама собі яму, якщо завадить будівництву", - заявив Герхард Ройс. 

Санкції ЄС щодо Росії, викликані українською кризою, не завадять реалізації спірного проекту газопроводу "Південний потік". Таку думку висловив голова правління австрійського енергетичного концерну OMV Герхард Ройс в інтерв'ю журналу "Рrofil", опублікованому в понеділок, 4 серпня. 

Він спробував захистити себе від потоку критики, викликаної тим, що OMV в червні підписало угоду з російським монополістом "Газпромом" на будівництво австрійської ділянки газопроводу. Ройс звернув увагу на те, що будівельні роботи, які вже ведуться німецькими та італійськими фірмами на маршруті газопроводу, що проходить по дну Чорного моря, не викликають критики в ЄС. "Дискусія про солідарність Австрії почалася лише щодо останніх 50 кілометрів, які ми будуємо від угорського кордону до розподільного центру Baumgarten", - зазначив керівник OMV. 

Менеджер переконаний, що Євросоюз хоче, щоб газопровід почав функціонувати. Незважаючи на санкції, що ввів євросоюз проти Росії в енергетичній сфері, низка країн Європи і надалі продовжує підписувати угоди про будівництво південного потоку через свої території.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх