Сполучені Штати Америки стурбовані тим, що Росія і надалі нарощує свою військову присутність на кордоні з Україною. Таку заяву зробив у вівторок, 5 серпня, у Вашингтоні  офіційний представник Пентагону Джон Кірбі. Він також озвучив число в 10 000 солдат Росії.

Представник Пентагону при цьому зауважив, що все ж таки, вирішальну роль має не чисельність армії, а її боєготовність і технічне оснащення. 

За словами Кірбі, на російсько-українському кордоні присутні артилерія, системи ППО, а також армійські спецпідрозділи. Представник американського військового відомства також звернув увагу на високий рівень боєздатності тих солдатів, що знаходяться на кордоні, повідомляє Deutsche Welle

Натомість, газета New York Times з посиланням на урядові джерела повідомляє, що Російська Федерація практично подвоїла чисельність своєї армії поблизу українського кордону, і зараз там знаходиться 21 000 військових. Українська сторона заявила про розташування в безпосередній близькості від її території 45000 російських солдат.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх