Вранці в суботу, 9 серпня, на контрольно-пропускному пункті на адміністративному кордоні між материковою Україною і півостровом Крим представники ФСБ заборонили в'їзд до Криму кримсько-татарському активісту Ісмету Юкселю, який повертався додому разом зі своєю родиною - дружиною та дочкою. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив лідер Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров.

За його словами, Ісмету Юкселю було вручено на руки повідомлення про заборону в'їзду до Криму. Термін заборони - 5 років. 

Рефат Чубаров нагадав, що Ісмет Юксель - один з активних громадських діячів, сприяючий відродженню кримськотатарської мови і культури, ініціатор і керівник багатьох гуманітарних проектів, в тому числі дитячих і молодіжних, реалізованих в Криму за сприяння кримсько-татарської діаспори Туреччини, радник голови Меджлісу кримсько-татарського народу в Туреччині. 

У липні до Криму не пустили главу Меджлісу кримсько-татарського народу Рефата Чубарова, заборонивши в'їзд терміном на 5 років, відзначає інтернет-портал газети "Українська правда". На початку травня призначена Москвою прокурор Криму Наталя Поклонська оголосила попередження Чубарову про недопущення ведення екстремістської діяльності. 

Наприкінці квітня 2014 року лідеру кримськотатарського народу Мустафі Джемільову заборонили в'їжджати в Росію і Крим до 2019 року. На кордоні Джемільову вручили акт повідомлення про заборону на в'їзд. Перед цим його також намагалися не пустити в Крим, але після багатогодинних переговорів йому дозволили в'їзд на півострів.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх