Протестантські християни на сході України за даними німецької місіонерської організації "Світло на Сході", зазнають переслідувань з боку проросійських сепаратистів. Багатьом баптистам доводиться залишати свої домівки, їхні церкви захоплені, богослужіння заборонені. Про це повідомив очільник місіонерської місії Йоахім Лянґе у неділю, 10 серпня, передає Deutsche Welle.

За його інформацією, серед протестантів є і вбиті. У Донецьку сепаратисти захопили християнський університет. Крім того, представники озброєних угрупувань напередодні зруйнували молитовний дім. Такі дії з боку сепаратистів можуть бути вмотивовані поширеними уявленнями серед росіян, що протестантська віра - "прояв впливу заходу". Тому, з їхньої точки зору, у православній Росії цій конфесії не місце. В Україні нараховується близько 2х тисяч протестантських релігійних громад з 120 тисячами вірян. 

Конфлікт на Донбасі, за словами Лянґе, призвів до непорозумінь і у церковних колах. Представник українських та російських баптистів під час нещодавньої міжнародної конференції у Єрусалимі не змогли погодити єдиної позиції Щодо подій в Україні.

 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх