Глава МЗС Великобританії Філіп Хеммонд висловив підтримку зусиллям Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) з надання гуманітарної допомоги жителям сходу України. У прес-релізі відомства, оприлюдненому у вівторок, 12 серпня, Хеммонд також схвалив готовність Москви здійснювати гуманітарну місію тільки за згодою Києва.

"Я вітаю це зобов'язання", - заявив глава британського МЗС.

Лондон очікує від Москви підтвердження того, що вона буде дотримуватися вимог МКЧХ, продовжив міністр. До них відносяться передача гуманітарного вантажу МКЧХ для розподілу серед населення, своєчасне надання інформації про предмети постачання, а також повага нейтральної і незалежної позиції МКЧХ та забезпечення безпеки його персоналу, нагадує прес-реліз МЗС Великобританії. 

Лавров: Від МЗС України отримана нота про готовність прийняття гуманітарної допомоги 

Зі свого боку, міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив про отримання ноти від зовнішньополітичного відомства України, де висловлюється готовність прийняти гуманітарну допомогу від Росії. Про це 12 серпня повідомляють російські ЗМІ. 

Тим часом прес-секретар інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Андрій Лисенко повідомив, що для забезпечення безпеки руху гуманітарного конвою "будуть задіяні всі засоби", передає агентство УНІАН. Разом з тим Лисенко зазначив, що силова операція на сході України буде тривати незалежно від ходу проведення гуманітарної акції.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх