Російська поліція затримала кілька десятків участників акції "Вечір пам'яті і скорботи", що проходив 12 серпня, поблизу українського посольства у  російській столиці. Захід був організований в пам'ять про загиблих українських солдатів і мирних жертв збройного конфлікту, що й досі триває на сході України.

За інформацією видання "Грани.ру", біля  українського посольства затримали понад 20 осіб, в основному тих, хто прийшов з українською символікою: прапорцями і жовто-блакитними стрічками. Кореспондент порталу "Каспаров.ru" повідомляє, що ОМОН затримав понад 30 осіб, серед них були і журналісти. 

Збирались учасники на Пушкінській площі, де, за повідомленням українського агентства УНІАН, кілька десятків молодих людей спробували зірвати акцію. Громадського активіста Марка Гальперіна облили зеленкою. 

Затримувати учасників даної акції почали тільки тоді, коли вони прийшли до українського посольства. Кількість учасників коливалась, за різними даними, від 100 до 150 осіб. Організатори даної акції офіційно запросили дозвіл на проведення антивоєнного маршу, але отримали відмову.

Це вже не перший раз влада Росії не дає дозвіл на проведення акцій, які  протирічать путінському режиму.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх