Верховна рада України прийняла закон про створення в Криму вільної економічної зони. Конкретніше, йдеться "про податковий і митний контроль у вільній економічній зоні Криму і про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України", йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті українського парламенту у вівторок, 12 серпня.

За ухвалення документа проголосували 227 народних депутатів із 332, зареєстрованих в сесійній залі, повідомляє агентство УНІАН

Головною метою закону визначено створення протягом 10 років соціально-економічних стимулів для підвищення інвестиційної активності, розвитку туристичної інфраструктури і збільшення трудової зайнятості громадян у межах вільної економічної зони Криму (ВЕЗ). 

Відповідно до закону вільна економічна зона Криму (СЕЗ) вводиться в межах двох адміністративно-територіальних одиниць України: Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Її межа збігається з сухопутним адміністративним кордоном між Кримом і рештою території України.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх