Сьогодні в окружному адміністративному суді Києва продовжиться  засідання, ініціатором якого виступають  міністерство юстиції та державна реєстраційна служба, щодо Комуністичної партії України (КПУ). Основною темою буде скасування  реєстрації комуністичної партії. Це фактично  заборона КПУ.

Але лідер українських комуністів на фоні цих подій поїхав до Європи у пошуках захисту. Спочатку Симоненко побував у Гельсінкі та Відні, а сьогодні прибув до Берліна з малоймовірною ідеєю переконати німців, які мають вплив на українську верхівку, вплинути на них. Правда, співрозмовниками Симоненка в Берліні були тільки представники опозиційної Лівої партії : голова, лідери і депутати посткомуністичної фракції в бундестазі. Не маючи можливості поговорити з діючими політичними діячами ФРН, Симоненко звернувся до німецьких журналістів. 

Мітинг на прес-конференції 

Аншлаг його прес-конференція в столичному Будинку преси не викликала. Навіть найменший його зал виявився наполовину порожній. Всього в залі було 11 чоловік. Та Симоненко на це не зважав, виступаючи, як на багатотисячному мітингу, перетворивши своє вступне слово в полум'яну промову майже на півгодини.

В промові Симоненко говорив, що в Україні йде громадянська війна, вона є братовбивчою, що на сході гинуть громадяни України. Також сказав, що за чотири місяця подій на сході загинуло в три рази більше, ніж за 10 років війни в Афганістані. За оцінкою останнього із комуністів України, державі загрожує "хаос та розруха", а також "диктатура націонал-фашистського режиму". Симоненко також зауважив, що теперішній президент повністю підконтрольний США і що американці мріють видобувати сланцевий газ в Україні.

Емоції заважали комуністу виражатись

 Журналісти поцікавились у лідера КПУ, як він називає тих, хто тримає під контролем частину Донецької та Луганської області, якщо владу Києва він називає "націонал-фашистським режимом".  Відповіді ніхто не почув, натомість Симоненко вибухнув в пориві нових емоцій, розповідаючи, що жителям сходу потрібна федералізація, повна децентралізація влади та неодмінно російська мова, як основна. За його словами влада Києва не дослухалась до жителів сходу країни, а оголосила війну, назвавши їх терористами та сепаратистами.

На питання про судовий процес проти нього та його партії Симоненко сказав, що це політична розправа та помста за те, що він з трибуни ВР прямо і чітко заявляв про потреби своїх виборців. При цьому Симоненко не зайкнувся ні словом, про те, що деякі діячі та активісти компартії допомагають сепаратистам самопроголошених ДНР і ЛНР не тільки вербально, але й матеріально-технічно.

Джерело: Deutsche Welle

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх