Колона російських вантажівок з гуманітарною допомогою для України відновила рух до українського кордону. Про це повідомляє Deutsche Welle, у четвер, 14 серпня, однак, зазначає, що поки невідомо, де саме в цей час перебуває російський вантаж. Відкритим залишається також питання про гуманітарний коридор для проходу російської колони по території України.

Неясно також, де, коли і яким чином буде розподілятися гуманітарний вантаж, адресований населенню східної України, що потерпає від обстрілів проросійських терористів. Раніше українська влада заявляла, що гуманітарна допомога від РФ буде прийнята лише в тому випадку, якщо на кордоні вона буде перевантажена на вантажівки Червоного Хреста. Міжнародний комітет Червоного Хреста, який є координатором даної місії, заявив, що йому нічого не відомо про місцезнаходження гуманітарної допомоги з Росії, а також про маршрут її проходження. 

Між тим США знову висловили скептичне ставлення до російської гуманітарної місії. "Ми не знаємо, що знаходиться у вантажівках. Абсолютно зрозуміло, що ми відчуваємо певне занепокоєння", - заявила представник держдепартаменту США Марі Харф. Вона підкреслила, що вкрай важливо не робити нічого без згоди уряду в Києві.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх