Про вторгнення російської військової техніки на українську територію ввечері у четвер, 14 серпня, повідомили британські газети The Guardian і The Telegraph. На місці подій перебували кореспонденти цих видань. Одному з них вдалося зробити фотознімки, на яких відображена російська бронетехніка.

Згідно з інформацією кореспондентів The Guardian і The Telegraph Шона Уокера і Роланда Оліфанта, пізно увечері 14 серпня з території Росії через український кордон проїхали 23 бронетранспортера в супроводі автоцистерн та інших видів вантажного транспорту. На всіх автомашинах були російські військові номери. 

За словами британських журналістів, спочатку колона зупинилася, перечекавши до настання темряви, а потім попрямувала до кордону, який перетнула через пролом в прикордонному огородженні, і послідувала далі територією східноукраїнського регіону, що знаходиться під контролем проросійських сепаратистів. Як пише The Guardian, даний інцидент мав місце приблизно в 200 кілометрах від Донецька. 

Українські військові перевіряють ці відомості, заявив агентству "Інтерфакс Україна" спікер штабу АТО Владислав Селезньов. "Ми не володіємо інформацією про перетин україно-російського кордону колоною російської військової техніки", - уточнив він.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх