Перші вантажівки з українською гуманітарною допомогою для населення східної України ввечері в четвер, 14 серпня, прибули на базу в Старобільську поблизу Луганська, контрольованого сепаратистами.

26 машин доставили 320 тонн продовольства і медикаментів, повідомила уповноважена президентом України Ірина Геращенко, яка супроводжує гуманітарний вантаж в Старобільськ для передачі представникам Червоного Хреста. 

За словами Геращенко, всього в гуманітарній операції задіяно більше 70 автомобілів, які доставлять 800 тонн вантажів з Києва, Харкова та Дніпропетровська. Вони повинні прибути в регіон в найближчі години. Всю допомогу передадуть за описом працівникам Червоного Хреста, які повинні доставити її до обложеного українськими силовиками Луганська. Агентство УНІАН зазначає, що через збройний конфлікт жителі Луганська вже 12 днів залишаються без води, світла і продовольства. 

Як і раніше не ясно, чи зможе перетнути кордон з Україною російська автоколона, яка три дні тому виїхала з Підмосков'я. Українська влада і Захід побоюються, що Росія може скористатися доставкою гуманітарної допомоги для прикриття військового вторгнення в Україну. Москва заперечує це.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх