Міністри закордонних справ країн ЄС у п'ятницю, 15 серпня, застерегли Росію від військового втручання в український конфлікт. "Будь-які односторонні військові дії Російської Федерації в Україні, за будь-якої причини, в тому числі гуманітарної, Європейський Союз розцінить, як неприкрите порушення міжнародного права", - йдеться в підсумковій заяві глав МЗС ЄС, яке вони зробили після екстреної наради по Іраку і Україні в Брюселі, повідомляє Deutsche Welle.

Міністри запевнили Київ у своїй підтримці і підкреслили, що виступають за цілісність України. "Європейська комісія вимагає від Російської Федерації припинити будь-яку форму ворожої діяльності на кордоні, зокрема поставку зброї, військових радників і збройного персоналу в регіон конфлікту". Крім того, глави МЗС країн ЄС закликали Москву відвести війська від українського кордону. 

У документі також підкреслюється, що Брюсель розцінює торговельні заходи, застосовані Росією проти України, як невиправдані і такі, що підривають процес переговорів між Україною, ЄС і Росією щодо імплементації угоди про асоціацію ЄС-Україна.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх