Глава українського МЗС Павло Клімкін звернувся за військовою допомогою до ЄС та НАТО в боротьбі проти проросійських терористів. Таку заяву він зробив під час виступу на одній з німецьких радіостанцій, а саме Deutschlandfunk, в неділю, 17 серпня. "Якщо ми отримаємо таку допомогу, нашим військам на місці буде простіше діяти", - висловився глава МЗС України.

За словами Кілмкіна загроза вторгнення збройних сил Росії є досить високою. Росіяни постійно ведуть обстріл зі своєї території та постачають терористам зброю та бойовиків.

"Житлові квартали обстрілюють сепаратисти"

За словами українського міністра українські війська діють правильно та раціонально. Проте, житлові райони різних міст на сході України буквально знищують потужним артилерійським вогнем, і стрілять саме сепаратисти. За його словами, вони роблять це спеціально для того, щоб потім звинуватити в цьому українську армію, створюючи свого роду провокацію. Буває й таке, що терористи воюють між собою. Клімкін різко відкинув звинувачення в обстрілі території Росії ЗСУ. Павло Клімкін зажадав від НАТО зміни стратегії у відносинах з Україною. Україна потребує не тільки допомоги для армії, але і в політичній площині, наводить слова міністра агентство Reuters. Та поки про членство в північноатлантичному альянсі мова не йде, так як, в українському суспільстві на цю тематику не існує однозначності та згоди.

Зустріч в Берліні 

А вже сьогодні в Берліні глави МЗС Франції, Росії, ФРН та України зустрінуться для обговорення подальших дій  для вирішення конфлікту в Україні.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх