Україна визнала вантаж Міжнародного комітету Червоного Хреста гуманітарною допомогою. Відповідний наказ підписала міністр соціальної політики України Людмила Денисова, вчора, 16 серпня, ввечері. Таке повідомлення зробив департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату уряду України.

У повідомленні наголошується, що лист з переліком усіх товарів гуманітарної допомоги, що надійшов в Міністерство соціальної політики, підписав глава регіональної делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста в Російській Федерації, Білорусії та Молдавії Паскаль Кют. Відповідно до цього документа в гуманітарний вантаж входять продукти, дитяче харчування, спальні мішки, вода, електростанції і медикаменти без вмісту наркотичних і сильнодіючих речовин. У загальній складності - 12 найменувань товарів вагою трохи більше 1850 тон. 

Одержувачем гуманітарного вантажу є місія Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні, - вказується в документі. Представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста вантаж буде переміщений на українську територію через російський пункт пропуску "Донецьк".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх