Президент України Петро Порошенко і канцлер ФРН Ангела Меркель (Angela Merkel) обговорили по телефону конфлікт на Донбасі, повідомляється на сайті глави української держави у вівторок, 19 серпня. Президент України і канцлер ФРН "погодилися, що наступним кроком для знаходження шляхів вирішення повинна стати зустріч на вищому рівні", - йдеться в повідомленні.

Порошенко високо оцінив сприяння уряду ФРН у налагодженні міжнародного діалогу і зокрема організацію в Берліні зустрічі глав МЗС України, Росії, ФРН і Франції повідомляє прес-служба президента України. Порошенко і Меркель також обговорили можливість продовжити подальші переговори по врегулюванню конфлікту на сході України за участю Європейського Союзу. 

Напередодні уряд Німеччини підтвердив, що українська влада запросили канцлера ФРН 23 серпня відвідати Київ з офіційним візитом. Представник уряду повідомила, що можливість участі Меркель в переговорах у Києві перевіряється. Пізніше глава МЗС України Павло Клімкін заявив на брифінгу в Києві, що домовленість про те, що канцлер ФРН відвідає 23 серпня Україна з офіційним візитом, була досягнута.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх