Президент України Петро Порошенко визнав, що вирішити ситуацію в Донбасі тільки військовими силами неможливо. Про це глава української держави заявив в середу, 20 серпня, під час зустрічі із заступником Генерального секретаря ООН з політичних питань Джеффрі Фелтманом.

"Люди в Донецьку і Луганську хочуть миру. Імплементація мирного плану, який ми запропонували, визначає наші дії. Ми усвідомлюємо, що ситуацію не можна вирішити тільки військовими засобами", - наводить слова Петра Порошенка прес-служба президента України. 

Президент також зазначив, що в Україні немає внутрішнього конфлікту, а на Донбасі воюють  російські кадрові військовослужбовці. За словами Порошенка, є інформація, що Росія продовжує надсилати сепаратистам новітню зброю: танки, артилерію, ракетні установки, такі ж, як ті, з яких був збитий літак "Малайзійських авіаліній". "Я впевнений, атака на цивільний літак трактується всіма, як міжнародний тероризм, і злочинці, причетні до цього, повинні бути притягнуті до відповідальності", - заявив Петро Порошенко.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх