Президент України Петро Порошенко в ході майбутньої кризової зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним має намір зажадати виведення проросійських сепаратистів з території східної України. Україна "закликатиме забрати бойовиків", заявив Порошенко в ході робочої поїздки в Миколаїв у четвер, 21 серпня.

Порошенко впевнений, що йому вдасться переконати Росію зробити це. 

"Упевнений, що нам це вдасться. Україна хоче миру", - підкреслив він. Порошенко сказав, що в ході зустрічі з Путіним у Мінську 26 серпня, він хоче домовлятися про перемир'я, оскільки "весь світ втомився від війни". 

Також, президент України зазначив, що "для того, щоб мати міцні позиції на переговорах по світу, потрібно бути сильними - мати єдність народу, сильну країну, сильну армію". "Ми здатні захистити суверенітет, незалежність, територіальну цілісність. Сьогодні ми боремося за незалежність України. Ми з вами обов'язково переможемо", - цитує слова Порошенка Deutsche Welle

Порошенко повідомив, що їде до Мінська в супроводі трьох високопоставлених представників Євросоюзу: верховного представника ЄС із зовнішньої політики і безпеки Кетрін Ештон, заступника голови Єврокомісії Гюнтера Етінгера (Günter Oettinger) і комісара з питань торгівлі Карла де Гюхта. Переговори Порошенка з Путіним мають відбутися в кулуарах зустрічі глав держав Митного союзу.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх