За інформаціє Міністерства оборони США відведення російських військ все ж було, проте у незначній кількості, повідомляє УНН.

Джон Кірбі, представник «Пентагону» підтвердив цю інформацію і наголосив, що невелика кількість військ відійшла від українських кордонів.

«Ми дійсно бачили передислокацію декількох підрозділів російських військ назад у напрямку, на нашу думку, у місця їхньої постійної дислокації», - сказав він.

Пентагон також заявляє, що від кордону готується відійти ще значна кількість військовослужбовців. Проте, як зауважив Кірбі, десятки тисяч як і раніше знаходяться на територіях прилеглих до українського кордону. Він також вважає, що тільки сама присутність цих військ поблизу українського кордону уже збільшує внутрішню напругу на сході України.

Як повідомило Міністерство оборони Росії в п’ятницю, проте що процес передислокації особового складу та всієї техніки триває. Заяви відомств Брянської, Бєлгородської та Ростовської областей повідомляють про те, що було здійснено уже понад 20 авіарейсів та 20 залізничних ешалонів, що знаходяться в дорозі.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх