Всі вантажівки з російської гуманітарної колони, яка в п'ятницю, 22 серпня, без дозволу київської влади в'їхала на територію України, прибули в контрольований проросійськими сепаратистами Луганськ. Про це повідомив представник Луганської міської адміністрації.

"В даний час почалося розвантаження гуманітарних вантажів, які потім будуть розподілятися серед людей", - сказав він. Представник не виключив, що частина російської гуманітарної допомоги буде переправлена ​​до самопроголошеної Донецької народної республіки

Колона з 262 КамАЗів, що простояла тиждень на російсько-українському кордоні, 22 серпня рушила в Луганськ без попереднього митного огляду. Вона доставила населенню Луганської області майже дві тисячі тон продовольства, води, дитячого харчування та медичних товарів, пише "Інтерфакс". Однак українська сторона провірила тільки 34 вантажівки, що було в остальних невідомо!

Раніше МЗС Росії різко розкритикував затримки з оформленням російського гуманітарного вантажу на українському кордоні, назвавши їх "знущальними". Україна звинуватила Росію у відкритому вторгненні і кричущому порушенні норм міжнародного права.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх