В рамках зусиль по врегулюванню конфлікту в Україні голова Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) Дідьє Буркхальтер висловився за децентралізацію цієї країни. Він висловив готовність ОБСЄ надати сприяння Україні у вирішенні даного питання.

"Я ще в червні дав зрозуміти президенту України Порошенку, що ОБСЄ готова підтримувати такі формати переговорів", - заявив Буркхальтер в понеділок, 25 серпня, в Берліні. "Ми до цього готові. Але цього повинна захотіти Україна", - додав президент Швейцарської конференції, маючи на увазі що мали місце раніше круглі столи, в яких брали участь представники центрального уряду в Києві і східних регіонів України. 

Голова ОБСЄ підкреслив, що однією з головних причин конфлікту в Україні так само, як і в Іраку, є відсутність довіри між регіонами і центральним урядом. Український уряд має дати людям перспективу, почавши дебати про нову конституцію і децентралізацію країни, вказав Буркхальтер, додавши, що діалог в будь-якому випадку є єдиною можливістю розрядити конфлікт між урядом у Києві та проросійськими сепаратистами на сході України. "Без стабільного діалогу великий ризик ескалації логіки санкцій", - попередив він.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх