У столиці Білорусії Мінську у вівторок, 26 серпня, відкривається кризовий саміт з врегулювання конфлікту в Україні. У ньому беруть участь лідери країн Митного союзу - Росії, Білорусії та Казахстану, а також президент України і високопоставлені представники Євросоюзу, в тому числі верховний представник ЄС із зовнішньої політики і безпеки Кетрін Ештон.

В рамках саміту очікуються прямі переговори між президентами України і Росії Петром Порошенком і Володимиром Путіним. У Києві деякі політики, в тому числі колишній міністр оборони України Анатолій Гриценко, розкритикували поїздку Порошенка в Мінськ, заявивши, що йому не слід зустрічатися з "цинічним агресором" Путіним. 

Головними темами саміту в Мінську, як очікується, стануть відмова України від участі в Митному союзі Росії, Білорусі та Казахстану, а також збройний конфлікт між українськими силовиками і проросійськими сепаратистами на сході України, повідомляє Deutsche Welle. Напередодні глава МЗС Росії Сергій Лавров застеріг учасників зустрічі від висунення ультиматумів Росії, вказавши, що він вважає за краще зосередити увагу на важкій гуманітарній ситуації на сході України.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх