Президент України Петро Порошенко скасував візит до Туреччини "у зв'язку з різким загостренням ситуації в Донецькій області, зокрема, в Амвросіївці і Старобешево". "Фактично відбулося введення російських військ в Україну", - йдеться в заяві глави української держави, опублікованому в четвер, 29 серпня, на його офіційному сайті.

Порошенко оголосив про скликання в той же день термінового засідання Ради національної безпеки і оборони (РНБО) для розробки плану подальших дій. Київ планує звернутися до Євросоюзу з закликом провести надзвичайний саміт по Україні, і закликав міжнародне співтовариство "дати оцінку різкого загострення ситуації". 

Київ підтвердив втрату Новоазовська та ще ряду населених пунктів 

В той же день українське керівництво підтвердило втрату прикордонного міста Новоазовська на півдні Донецької області. "Вчора під контроль російських військових перейшли Новоазовськ, ряд населених пунктів Новоазовського, Старобешівського, Амвросіївського районів", - йдеться в повідомленні РНБО в Twitter. 

За інформацією ради, напередодні позиції української армії поблизу Новоазовська піддалися обстрілу з установок "Град" з території РФ, а потім атаці двох військових колон. Наступ сепаратистів і російських військових на південному сході Донецької області триває, повідомляє далі РНБО. 

Між тим наступ на Новоазовськ напередодні ввечері підтвердили і в штабі самопроголошеної ДНР. "Танки ДНР увійшли в Новоазовськ і розташувалися в його західних передмістях. Наступ успішно розвивається", - цитує повідомлення сепаратистів "Інтерфакс".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх