Президент України Петро Порошенко затвердив план дій Генштабу в Донбасі. Про це він повідомив, відкриваючи у четвер, 28 серпня, екстрене засідання Ради національної безпеки і оборони (РНБО). "Начальник Генштабу доповів про задум подальших дій, і я його затвердив.

На закритій частині засідання РНБО ми обговоримо чіткий, послідовний план наших дій на найближчий період часу", - сказав глава української держави. Він назвав важливим те, що "в ці непрості часи разом з Україною залишається весь світ". Зокрема, скликана надзвичайна сесія ОБСЄ, буде проведено засідання Радбезу ООН. 

Порошенко також повідомив, що в четвер відбулися перші консультації генштабів України та Росії. "Обговорювалися питання контролю державного кордону, неприпустимості проникнення на українську територію озброєних підрозділів Російської Федерації", - сказав Порошенко. За його словами, також було порушено питання обміну захоплених військовослужбовців України, які мають бути звільнені, і доля російських десантників, які перебувають в Україні. "Впевнений, що це спільно із зусиллями світових партнерів може привести до надії на деескалацію ситуації в країні", - сказав він.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх