23 травня до України завітали Міністр закордонних справ Естонії - Урмас Пает, Міністр закордонних справ Норвегії - Бйорген Бренд та Міністр закордонних справ Данії - Мартін Лідагард. Приймав їх прем'єр міністр України Арсеній Яценюк, котрий нагадав їм, що в Україні 25 травня відбудуться вибори Президента:  «Ми віддані цілі, аби вибори відбулися як чесні та прозорі».

«Ми переконані, що Україна отримає свого вільно обраного легітимного Президента, який здійснить свою першу робочу поїздку до Брюсселя, де підпише Угоду про зону вільної торгівлі», - заявив прем'єр міністр.

Також Арсеній Яценюк подякував усім главам МЗС за їхню підтримку нашої країни та за рішення міжнародних спільнот та організацій про направлення до України своїх спостерігачів за президенськими виборами, що пройдуть в найближчу неділю.

Він також згадав про те, що є виклики для проведення цих виборів і у "гарячих точках" східних регіонів країни: «Проте ми втримуємо хитку стабільність».

Він також висловився про те, що на сході є кілька міст, які стали базами терористів під командуванням РФ. Наголосив, що спільними зусиллями, як за допомогою "круглих столів", що проходили в містах східної частини країни, так і за допомогою антитерористичних операцій, змогли всеж переламати ситуацію. 

Також додав, що в Україні більшість громадян виступають за єдність та цілісність України, як єдиної та суверенної держави і що за результатами опитування українці в більшості своїх виборів підтримують європейську інтеграцію. Розповідав, що більшість жителів сходу країни, зокрема в Донецькій і Луганській областях, як вони відчувають, не підтримують терористів, а навіть навпаки - засуджують їхні терористичні дії щодо місцевих мешканців. Таку ж думку мають і ключові фігури сходу - заявив Арсеній Петрович.

Джерело: yatsenyuk.org.ua

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх