До українського кордону прибула нова колона з російською гуманітарною допомогою для населення Донецької та Луганської областей України. Близько 280 російських вантажівок, пофарбованих у білий колір, стали табором біля прикордонного пункту пропуску "Донецьк" у Ростовській області, готуючись в'їхати на територію України, повідомили в неділю, 31 серпня, російські ЗМІ.

В вантажівках продовольство, питна вода, медикаменти та інші предмети першої необхідності. Гуманітарна допомога була доставлена ​​в Ростовську область залізничним транспортом, а потім перевантажена на вантажівки. Час переходу кордону і маршрут прямування російської колони тримаються в таємниці, відзначає Deutsche Welle

Про поставку нової партії гуманітарної допомоги в Донбас домовилися президенти Росії та України Володимир Путін і Петро Порошенко на зустрічі в Мінську, 26 серпня. Київ погодився прийняти гуманітарний вантаж за умови, що той пройде всі митні процедури і буде переданий представникам Міжнародного комітету Червоного Хреста. Першу партію гуманітарної допомоги Росія доставила в Україну без санкції влади в Києві. Після цього українська влада звинуватили Росію у відкритому вторгненні.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх