Як "провокацію" розцінила Росія різкі висловлювання міністра оборони України Валерія Гелетея, який заявив про завершення операції по визволенню країни від терористів і початку "великої вітчизняної війни". Про це ввечері в понеділок, 1 вересня, передало Deutsche Welle

"Росія програла гібридну війну Україні. Наші збройні сили впевнено тіснили банди російських найманців, знищували диверсантів і спецназівців. Саме тому Кремль змушений був перейти до повномасштабного вторгнення своїх регулярних військ на територію Донбасу", - написав Гелетей на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. 

При цьому український політик допускає, що втрати, за його словами, "великої вітчизняної війни" будуть обчислюватися десятками тисяч. Такої війни "Європа не бачила з часів Другої світової", підкреслює він. 

"Росія шокована" 

Згідно із заявою міністерства закордонних справ РФ, зробленому 1 вересня, Росію шокували слова глави оборонного відомства України. 

"Насилу віриться, що подібні заяви можуть належати міністру оборони цивілізованої держави. Інакше просто не зрозуміло, яким чином десятки тисяч українських сімей могли довірити цьому чиновнику життя своїх дітей, братів і чоловіків, відмобілізованих в українську армію на братовбивчу війну у власній країні", - йдеться в коментарі МЗС РФ.

Нагадаємо, що вже неодноразово українські силовики брали в полон російських кадрових військових, які свідчили, вказуючи, що саме Росія головний гравець у війні на сході України. Є також низка інших доказів - це перехоплені телефонні розмови ватажків банд, що діють на сході України. Натомість РФ продовжує відкидати всі звинувачення у свій адрес.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх