США, Польща, Італія та Норвегія в неділю, 7 вересня, спростували повідомлення радника українського президента Юрія Луценка про те, що будуть постачати зброю Україні. Так, високопоставлений американський чиновник заявив агентству Reuters, що США не укладали з Україною домовленостей про постачання летальних озброєнь. 

У Міноборони Італії агентству повідомили, що готуються поставки в Україну тільки нелетальної військової допомоги. В свою чергу оборонне відомство Норвегії також спростувало інформацію Луценка. "У Норвегії немає ніяких планів постачати зброю або техніку Україні", - заявив Deutsche Welle представник прес-служби норвезької міноборони. 

Міністр оборони Польщі Томаш Cемоняк написав у своєму мікроблозі в Twitter, що на саміті НАТО не було ухвалено жодних рішень щодо поставок зброї з Польщі в Україну. На теперішній момент Польща поставила в Україну таку продукцію оборонного призначення, як каски і бронежилети. В останні тижні польські ЗМІ повідомляли, що Київ просив Варшаву про постачання зброї, проте уряд Польщі дав зрозуміти, що не стане робити це без погодження з НАТО. 

Раніше, 7 вересня радник президента України Юрій Луценко написав на своїй сторінці в Facebook: "На саміті НАТО була досягнута домовленість про постачання сучасної зброї із США, Франції, Італії, Польщі та Норвегії".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх