Санкції є єдиним засобом тиску на Росію. Таку думку висловила канцлер Німеччини Ангела Меркель (Angela Merkel) в трансльованому у вівторок, 9 вересня, інтерв'ю німецькій радіостанції rbb-Inforadio. 

"Військовим шляхом цей конфлікт вирішити не можна" 

Безпосередня участь Росії в українському конфлікті "дуже-дуже очевидна", і її дії не можна залишити без наслідків. Тим не менш, у німецького уряду немає ніяких сумнівів в тому, що військовим шляхом цей конфлікт вирішити не можна, заявила Ангела Меркель. 

Канцлер ФРН висловлює впевненість у тому, що санкції є єдиною можливістю впливу на Росію, яка відчутно допомагає та підтримує сепаратистів в Україні. Але вводячи їх, треба також чітко дати зрозуміти: як тільки обстановка нормалізується, міри покарання будуть скасовані, зазначила глава німецького уряду. 

Незважаючи на плани НАТО про створення нових сил швидкого реагування, канцлер Німеччини не має наміру збільшувати бюджет міністерства оборони ФРН. За її словами, додаткові фінансові кошти в Міноборони з'являться після виведення бундесверу з Афганістану.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх