Україна почала будівництво інженерних загороджень і установку фортифікаційного обладнання на кордоні з Росією. Про це в середу, 10 вересня, повідомляється на офіційній сторінці прес-центру АТО в Facebook.

Проект зміцнення кордону, що отримав назву "Стіна", проходитиме в два етапи, повідомив перший заступник голови Держприкордонслужби України Павло Шишолін. Перший етап полягатиме у зведенні загороджень на території за межами зони активних бойових дій: у Чернігівській, Сумській, Харківській та на півночі Луганської областей. Крім того, планується укріпити сухопутну ділянку адміністративного кордону з Кримом і морська ділянка узбережжя Азовського моря. 

На другому етапі влада має намір побудувати загородження в Донецькій і Луганській областях. В цілому, Україна збирається облаштувати кордон залізобетонними спорудами, колючим дротом, спостережними вишками, а також встановити обладнання з датчиками руху і інфрачервоними камерами. 

Точних розрахунків вартості проекту "Стіна" в України поки немає, проте в уряді раніше стверджували, що зможуть виділити кошти на початковий етап. Крім того, влада розраховує на допомогу європейських країн.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх