На переговорах, що відбулися в середу, 10 вересня, в Брюселі, посли 28 країн-членів Європейського Союзу знову не змогли домовитися про реалізацію нового пакета економічних санкцій щодо Росії, повідомляє Deutsche Welle.

Німеччина наполягає на санкціях 

Цілий ряд держав Євросоюзу застерігають від запровадження нових заходів покарання. Вони мотивують це тим, що набуття чинності цих санкцій може порушити домовленість Києва та проросійських сепаратистів про припинення вогню на сході України. 

Інші країни-члени ЄС, у тому числі і Німеччина, навпаки, наполягають на нових штрафних заходах. При цьому вони посилаються на рішення про розширення санкцій проти Росії за військову агресію проти України, прийняте на саміті ЄС 30 серпня. Як наголошується, публікацію санкційного пакета можна супроводити заявою про те, що в разі сприятливого розвитку політичних подій в Україні ці заходи покарання можуть бути заморожені. 

В новий список санкцій можуть бути включені "Оборонпром", Об'єднана авіабудівна корпорація, Уралвагонзавод і концерн "Калашников". Нові переговори ЄС перенесені на 11 вересня.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх