Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Австралії Тоні Абботом. Сторони обговорили питання двосторонньої співпраці,таку інформацію повідомила в середу, 10 вересня, прес-служба глави української держави. Австралія розгляне можливість поглиблення військово-технічного співробітництва і, як перший етап, направить в Україну партію військового спорядження і засобів утеплення, повідомив Аббот.

За його словами, Австралія готова почати реалізацію програм з навчання, тренування та оснащення українських військовослужбовців. 

Як відзначає агентство "Інтерфакс", австралійський уряд готовий виділити 1 мільйон доларів для надання гуманітарної допомоги Україні через Міжнародний Комітет Червоного Хреста. В ході розмови Аббот висловив вдячність українській стороні за дії після трагедії з малазійським "Боїнгом", на борту якого були і австралійські громадяни. Прем'єр-міністр Австралії висловив намір відвідати Україну з офіційним візитом. Згідно з попередньою домовленістю, Австралія відкриває посольство в Києві, яке почне роботу найближчим часом.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх