Митна служба України не була допущена до огляду транспортних засобів з Росії, які за офіційною інформацією Москви були направлені для доставки партії російської гуманітарної допомоги для жителів Луганської області. Про це повідомила в суботу, 13 вересня, Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ).

Як наголошується в прес-релізі організації, всі 220 російських транспортних засобів, у тому числі 193 вантажівки, перетнули український кордон через російський КПП "Донецьк" до 7.45 ранку. Раніше російські прикордонники і митники швидко оглянули лише перші 40 вантажівок. Решта 180 машин були пропущені без усякої перевірки. В повідомленні ОБСЄ також наголошується, що жодне з російських транспортних засобів не було доглянуто представниками української митниці та Міжнародного комітету Червоного Хреста. 

Представник Ради нацбезпеки і оборони України Андрій Лисенко різко розкритикував дії Росії. "Без присутності представників Червоного Хреста російською стороною здійснено незаконне переміщення так званого гуманітарного вантажу через пункт пропуску "Донецьк" Росії і пункт пропуску "Ізварине" України. Українські прикордонники та митники не були допущені до перевірки та оформлення вантажу і транспортних засобів. Представники Червоного Хреста вантаж не супроводжують, і його зміст невідомий".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх