Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, виступаючи в суботу, 13 вересня, на форумі YES (Ялтинської Європейської Стратегії) в Києві, заявив про те, що Україна все ще перебуває в стадії війни, назвавши Росію головним агресором.

Метою президента Росії Володимира Путіна, за словами українського прем'єр-міністра, є знищення України, як незалежної держави та відновлення Радянського Союзу. 

"Путіну вигідний заморожений конфлікт" 

На думку Яценюка, Путін не може змиритися з тим, що Україна стане "частиною великого європейського співтовариства". Договір про припинення вогню, який був підписаний 5 вересня в Мінську між конфліктуючими сторонами, він назвав "першим кроком" до припинення кровопролиття. 

При цьому він підкреслив, що укладення двосторонньої угоди з Росією було "не найкращою ідеєю" і закликав Європейський Союз і США взяти безпосередню участь в мирних переговорах, передає Deutsche Welle. Яценюк висловив думку, що кінцевою метою президента РФ є захоплення всієї України. "Спочатку Путін вирішив анексувати Крим, зараз він хоче, щоб був заморожений конфлікт в Донбасі, по-третє, він захоче коридор через Одесу в Придністров'я".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх